• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
GÖLCÜK MAKİNA KAROSER
İletişim
Hisareyn Karaköprü Mh. ismet Paşa Cd. No: 12/ A Gölcük / Kocaeli
Tel: 0532 594 34 60
Tel: 0542 443 10 67 

Hakkımızda

Hakkımızda
   GMK olarak vizyonumuz; müşteriye fayda sağlayarak ve farklılık yaratarak bölgemizde Engelli Asansörleri  ve sistemleri pazarında lider olmaktır Bu yolda, Engelli Asansörleri  ve sistemlerinin üretim, satış ve ilgili tüm hizmetlerinde müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ve aşan kalite; teknoloji ve hizmet anlayışı ile, yetkilendirilmiş, motive ve tatmin edilmiş çalışanlarıyla; gelişmeyi sürekli kılarak, yarattığı kaynakları, müşterinin, çalışanlarının ve ortaklarının memnuniyeti için kullanan, güven unsurunu her zaman ön planda tutan bir kuruluş felsefesi ile hareket ediyoruz.
    GMK, Engelli Asansörleri  ve sistemleri satışının yanı sıra, projelendirme hizmetleri de sunmaktadır. Müşterilerinin güvenliği, periyodik bakımı, yenilenmesi gibi konularda en üst düzeyde destek vermektedir.
   GMK’de müşteri ile ilişki ürün satışı ile sınırlı değildir. En önemli hizmetlerimizden bir ise verimlilik iş birliği ve sorun çözümüdür.
   Üretmiş olduğumuz Engelli Asansörleri  ve sistemleri için EMC testlerinden geçmiş TSE tarafından E belgesiyle yetkilendirilmiştir. Bunun dışında ISO 9001,CE ve TSE tarafından Seri Tadilat Belgesi verilerek ürünün araçlara montajı TSE tarafından firmamız yetkili kılmıştır.
   Bütün amacımız tüm ekibimiz ile engelsiz bir dünya yaratmaktır.